Szkolenia zamknięte

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Humaneo realizuje szereg szkoleń zamkniętych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Zamawiających. Są to szkolenia spersonalizowane, przygotowane w oparciu o szczegółową analizę potrzeb i celów określonych przez Zamawiającego.

 
Szkolenia te cieszą się dużym uznaniem i zainteresowaniem, gdyż dają Klientowi możliwość wpływania na tematykę, zakres i formę ich prowadzenia na każdym etapie realizacji, począwszy od sprecyzowania zakresu i tematyki szkolenia, aż po szczegółowe ustalenia obejmujące program zajęć, konkretne problemy z jakimi boryka się organizacja, termin i miejsce szkolenia. Działania szkoleniowe realizowane są w taki sposób, aby nie kolidowały z bieżącymi obowiązkami pracowników organizacji. Materiały dydaktyczne przekazane podczas szkoleń zamkniętych uwzględniają specyfikę i problemy działalności jednostki, a ich forma jest również każdorazowo konsultowana z Klientem.

 
Trenerzy z którymi współpracujemy, to wysokiej klasy profesjonaliści, z odpowiednim wykształceniem, doświadczeniem zawodowym i doświadczeniem w realizacji szkoleń. Warunki organizacyjne i finansowe każdej usługi szkoleniowej ustalane są indywidualnie pomiędzy stronami. Gwarantujemy szybkie przygotowanie oferty i sprawną realizację usługi!

Zapraszamy!

Please publish modules in offcanvas position.