Opinie

Słowa, dzięki którym chce nam się jeszcze bardziej, dziękujemy!

 

dr Krzysztof Pawłowski

fizyk, polityk, senator i przedsiębiorca

dr Krzysztof Pawłowski

Humaneo na początku swojej działalności dysponowało otwartymi głowami pełnymi pomysłów. Nie mieli nic więcej jednak to wystarczyło by w ciągu kilku lat zbudować organizację zdolną do tworzenia standardów. Będę im kibicował, aby wykorzystywali swój potencjał w coraz większych projektach - choćby takich jak POLSKA 3.0

Danuta Binek

socjolog, wieloletni praktyk służb zatrudnienia

Danuta Binek

Gdy myślę o HUMANEO przychodzi mi na myśl metafora czegoś bardzo solidnego o mocnych i niezachwianych podstawach, ale równocześnie innowacyjnego, poszukującego nowych, skutecznych form i metod pracy. Młoda, nieskażona rutyną załoga jest gwarancją sukcesu. „Niektórzy ludzie marzą o sukcesie, gdy inni wstają rano i pracują na niego” – powiadają coachowie i to zdanie trafnie oddaje postawę kierownictwa oraz personelu.

Gracjan Fołta

dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu

Gracjan Fołta

Humaneo to wysoka sprawność organizacyjna połączona z profesjonalizmem, uprzejmością i elastycznością w podejściu do współpracy. Realizowane szkolenia dla nauczycieli odznaczały się wysokim poziomem merytorycznym, wzorową organizacją i indywidualnym podejściem do potrzeb nauczycieli. Usługi świadczone przez Humaneo spełniły nasze oczekiwania i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Referencje

Please publish modules in offcanvas position.