HUMANEO jest stowarzyszeniem, które od 2005 roku specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń zawodowych, informatycznych, językowych i ogólnych. Prowadzi szkolenia na terenie całego kraju, zarówno komercyjne, jak i współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Priorytetem w ich realizacji jest dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług oraz zadowolenia naszych Klientów.


Szczególny nacisk kładziemy na powiązanie treści szkoleniowych z praktycznymi aspektami ich wykorzystania oraz korelację z potrzebami pracodawców.Prowadzimy szkolenia zarówno autorskie, jak i zgodne ze standardami pozaformalnego systemu kształcenia, zakończone zewnętrznym egzaminem sprawdzającym stopień osiągnięcia założonych efektów kształcenia, m.in.: szkolenia informatyczne w standardzie ECCC, szkolenia zawodowe m.in. w standardzie VCC, szkolenia językowe TGLS.
Usługi szkoleniowe realizowane przez Humaneo zostały wyróżnione znakiem jakości Małopolskich Standardów Edukacyjno-Szkoleniowych oraz Standardem Usług Szkoleniowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Please publish modules in offcanvas position.